Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 69

Varunr: 1 688 936

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Date (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 15210, Serie nr. U790817, Cal 3135, Verk nr. 3 7982859, Boett nr. 15200, unisex, 34 mm, stål, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, Oysterlänk, viklås, Ref nr. 78350-U9/557 B, cert, februari 1999.

30 500 kr

Klubbad till budgivare: 155568

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.