1701 - 1720 av 1 773
1...858687...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020

Klubbad för

Spel DRX Mario till Nintendo 8-bitars

Utrop: 100 kr

Hörlurar ett par Marshall Major III Voice med kartong och sladd, nyskick

500 kr

Utrop: 500 kr

Effektpedal Boss DS-1 snr. CY54115 med kartong

350 kr

Utrop: 125 kr

Objektiv Canon 28-80mm 0,38m/1,3tf

175 kr

Utrop: 200 kr

Objektiv Sigma 100-300mm snr. 3081823

225 kr

Utrop: 200 kr

Systemkamera Canon EOS 550D snr 1333702927, med objektiv Canon EFS 18-55mm Ø58mm 1:3.5-5.6 IS snr 7162604938, med laddare samt kameraväska

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Systemkamera Pentax K100D, snr 2251330, med objektiv Samsung D-Xenon 50-200mm Ø52mm Schneider-Kreuznach snr. 46311002, med extra objektiv Pentax 18-55mm, snr 5569929, med extra batterier + batteriladdare, i kameraväska

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S8+ snr. RF8J833CVGF, IMEI: 357821082247527, repor med laddare, återställd

Mobiltelefon Iphone 11 modell: MWLV2QN/A röd 64gb, snr. C7CC88D8N737 imei: 352921110078806, med laddare ej orginal. med skyddsplats kvar

4 900 kr

Utrop: 2 700 kr

Mobiltelefon Asus modell: T001 snr:EAAZB708V671 imei:355235065525837 med laddare, slitage och repor

325 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard KORG Krome Music Workstation med touchview, Modellnummer KROME-61, serienummer: 006068. Med strömsladd och vadderat fodral, bruksslitage . Ej med på visning.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Förstärkare Marshall 230V/ 375W modell: JVM410H snr. M-2009-43-0568-RoHS med fotkontroll och sladd, bruksslitage, obs visas och hämtas hos Sefina Borås

Utrop: 5 400 kr

Mixerbord, Soundcraft EFX8, snr 30541750. i väska med sladd, brukslitage. Ej med på visning.

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Nintendo Switch modell: HAC-001(-01) snr. XKJ10000079081, med dubbla handkontroller, ladd/dockningstation, ett grepp till handkontroller, HDMI kabel, strömsladd i kartong

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Spel Nintendo Switch, The Legend of Zelda Breath of the Wild

300 kr

Utrop: 200 kr

Kedja Singapore 18K 2,9g 51cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K 0,7g Hjärta

Utrop: 425 kr

Kedja Singapore 18K 4,8g 50,5cm

Utrop: 2 300 kr

Armband Bismarck 18K 2,7g 18cm med berlocker

Utrop: 1 400 kr

Armband Bismarck 18K 4,9g 19cm

Utrop: 2 300 kr