1341 - 1359 av 1 359
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 september 2020

Klubbad för

Ring skev graverad med sten, skena i 23K fattning i 18K brv 4,7g

Utrop: 2 300 kr

Parti guld graverat skadat med stenar 18K brv 31,1g

Utrop: 14 600 kr

Armband X-länk 18K 17cm 5,7g

Utrop: 2 900 kr

1 par örhängen Creoler någon buckla Ø 42mm 14K 6,9g

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring med sten Ø 18,75 14K 7,3g

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Armband 19,5cm småbuckligt 21K 12,6g

Utrop: 6 000 kr

Halscollier 45cm 18K 35,9g

Utrop: 16 000 kr

Elcykel Specialized Vado 3.0, 10 växlar 2 lås med en nyckel vardera, nyckel till lossa batteriet saknas, går att ladda direkt hydrauliska skivbromsar fram och bak färddator bruxanvisning pakethållare med sidoväska framfjädring kvitto 31/7/18 nypris 29590. Ej med på visning.

12 800 kr

Utrop: 8 500 kr

LOUIS VUITTON Datorfodral 38x28cm bruksslitage

2 900 kr

Utrop: 2 500 kr

LOUIS VUITTON plånbok 19x10,5cm med 2 sedelfack samt 1 myntfack, smånött på kanter

750 kr

Utrop: 850 kr

Smycken Övrigt

Ljusstakar ett par C.G Hallberg från 1945 silver höjd 18cm 1022,9g

Utrop: 6 700 kr

Litografi Daniel Galas nr 121/275 63x84cm i rörfodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Målning signerad Severin Nilson 52x42cm, motiv Skogsidyll i guldram sliten och kantnött/skadad

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Skål Bonbonjär Elme kristall med lock, höjd ca 22,5cm Ø15,5cm

425 kr

Utrop: 100 kr

Glas, 4st likörglas IIttala Ultima Tuhle höjd 9,5cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Glas, snapsglas 7st höjd 11cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Glas Orrefors 11st vinglas höjd 12,5cm, fyrkantig fot, slipad dekor, numrerade, nagg på 4 fötter

900 kr

Utrop: 100 kr

Skål kristall med lock höjd 33cm inkl lock

400 kr

Utrop: 75 kr

Mobil Samsung Galaxy A50 128Gb med laddare skal och kartong imei 359322103253345

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr