Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 4

Varunr: 1 688 874

Smycken

Brosch

BROSCH, 14K guld/silver, ovalslipad ametist ca 18,00 ct, gammal- och rosenslipade diamanter, mått 36x31 mm, vikt 14,4 g, små repor på ametisten, några diamanter har nagg och skador.

Inga bud

Du kan lägga 4 000 kr eller högre

Valuta