Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
30 500 kr 2020-11-28 13:49:42 216434
30 000 kr 2020-11-28 12:51:49 11146

Auktionsnr: 39

Varunr: 1 688 924

Smycken

Armband

ARMBAND, 18K vitguld, 53 smaragd- och carréslipade smaragder ca 11,00 ctv, 52 briljant- och åttkantslipade diamanter ca 1,50 ctv, ca TW-TCa/VS-P, E.A. Thomasson, Stockholm 1964, längd 15,5 cm, vikt 28,6 g, etui, två diamanter och flera smaragder har nagg och skador.

30 500 kr

Klubbad till budgivare: 216434

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.