Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 94

Varunr: 1 693 947

Smycken

Armband

ARMBAND, platina, 25 gammalslipade diamanter ca 1,25 ctv, ca TW-TCr/VS-SI, 99 triangulärt slipade blå safirer, en blå-grön triangulärt slipad sten, Art Deco, 1920/30-tal, Frankrike, längd 18,5 cm, svensk kontrollstämpel, vikt 21,5 g, etui, några syntetsika safirer, flera safirer med skador och nagg, 2 diamanter är skadade, senare lås.

37 500 kr

Klubbad till budgivare: 6751

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.