Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 122

Varunr: 1 694 450

Smycken

Örhängen

ÖRHÄNGEN, silver/14K guld, gammalslipade diamanter ca 4,30 ctv, ca LY/SI, höjd 10 mm vikt 3,3 g, en diamant med skador på rondist/krona, en diamant med nagg på kronan.

67 000 kr

Klubbad till budgivare: 11069

Valuta