Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 223

Varunr: 1 698 756

Smycken

Ring

REY URBAN, ring, 18K vitguld, 37 briljant-, gammal- samt åttkantslipade diamanter ca 2,50 ctv, ca TW-TCa/VS-P, Stockholm 1955, stl 16,25 mm, vikt 11,6 g, flera diamanter med skador och nagg. (d)