Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 6

Varunr: 1 680 815

Klockor

IWC

IWC, GST, Perpetual Calendar, Cal 79261, Serie nr. 2852499, Ref nr. 3756-013, Boett nr. 2947598, kronograf, herrur, 43 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), evighetskalender (defekt), månfas, integrerad originallänk, viklås, ca 2007.

Inga bud

Du kan lägga 50 000 kr eller högre

Valuta