Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 164

Varunr: 1 686 228

Klockor

Panerai

OFFICINE PANERAI, Luminor Marina, Chronometer (L Swiss L), Cal OP XI (ETA B99501), Verk nr. 492540, Serie nr. BB 1181617, Ref nr. PAM00177, Boett nr. OP 6572 / I 007/800, herrur, 44 mm, titan, manuell, safirglas (nagg/repor), liten sekundvisare, läderband (se fördjupad info), originalspänne, cert, juli 2006, box, ytterkartong,

Fördjupad information

33 500 kr

Klubbad till budgivare: 224000

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.