1441 - 1457 av 1 457
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2020

Klubbad för

Pärlcollier med magnetiskt metall lås, semiform ca0,6mm 49cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Kedja S925 35,9g 79-84cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Kedja S925 16,4g 73cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge S925 23,3g

Utrop: 500 kr

Kedja S830 10,1g 43,5cm, med stavar och springlås

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring KumKum S925 10,5g Ø17½ med stenar och pärlor

325 kr

Utrop: 400 kr

Serveringstillbehör Rörstrand, Gröna Anna, porslin, VDN F555 Ungsäkert, 1 Potatisskål med lock och 1 Skål, missfärgningar/brännskador och små nagg förekommer

125 kr

Utrop: 100 kr

Assietter 8st Rörstrand Gröna Anna VDN G555, 18cm, nagg och krackeleringar, olika grön ton

75 kr

Utrop: 100 kr

Djupa tallrikar 8st Rörstrand Gröna Anna VDN F55, 20cm, krackeleringar (2st med nagg), olika grön ton

75 kr

Utrop: 100 kr

Tallrikar 10st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, 24cm, små missfärgningar, olika grön ton

325 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat 2st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, ungssäkra, 28x21,5cm och 34x25,5cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Såsskål Rörstrand Gröna Anna VDN F555, nagg, krackelering och missfärgning, ungsfast

150 kr

Utrop: 75 kr

Tekoppar 3st med fat (1 extra fat tillkommer) Rörstrand Gröna Anna VDN F555, nagg och krackelering

Utrop: 75 kr

Muggar 4st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, nagg, krackeleringar, missfärgningar

125 kr

Utrop: 75 kr

Äggkoppar 4st Rörstrand Gröna Anna VDN F555 (en med liten skada)

225 kr

Utrop: 150 kr

Kaffekoppar med fat 7st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, nagg och krackeleringar i många koppar

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Serello Milan, Snr: 6345, i fodral

350 kr

Utrop: 425 kr