201 - 201 av 201
1...91011 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 31 oktober 2020

Klubbad för

CERTINA, DS Nautic, (200M/660Ft), Boett nr. 115.7019/7119.42, herrur, 38 mm, stål, quartz, safirglas (repor/nagg), datum, skadad urtavla, originallänk, viklås, Ref nr. 60033/K14, ca 1995.

900 kr

Utrop: 1 000 kr