1181 - 1200 av 1 204
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2020

Klubbad för

Parti silver brv 32,1g defekt skadat med sten

Utrop: 175 kr

Kedja Figaro S925 65cm 8,2g

175 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S950 brv 6,9g med sten

200 kr

Utrop: 250 kr

Enstensring 18K brv 3,6g Ø16¾ med diamant 1x1,95ct enligt gravyr G-H vvs/vs

Enstensörhängen ett par i vitguld 18K brv 2,3g med diamanter 1xca0,85ct, 1xca0,90ct H/vs saknas ett stopp

Klockor LIP

PATEK PHILIPPE Calatrava 18K Geneve Ø25mm manuell, plexiglas, arabiska siffror, defekt armband med original spänne, kronan ej patek philippe brv 26,1g

Klockor LIP

PATEK PHILIPPE Calatrava Geneve från 50-60-talet, manuell 18K Ø33mm, liten spricka i plexiglaset, läderarmband med originalspänne i 18K brv 32g

Klockor LIP

PATEK PHILIPPE Calatrava Geneve 18K Ø33mm manuell, safirglas, läderarmband med originalspänne 18K brv 39,8g

Hörlurar för spel Hyper X Kingston Cloud II, KHX-HSCP-GM med tillbehör i kartong, snr: 3500058-001.A00LT

Utrop: 250 kr

Datorskärm Asus VP28UQG, LCD 28" med fot och kablage i kartong, snr: J9LMTF010903 Ej med på visning.

1 500 kr

Utrop: 700 kr

Elektronik TV-apparater

Spelkonsol SONY PS4 pro 1Tb modell CUH-7216B, repor/märken ovanpå, med 2 handkontroller, 1 spel (Battlefield V) med kablage i kartong, ytterhöjet till kartongen skadat/slitet snr: 02-274526251352222. Kvitto finns från november 2018.

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Akustisk/elektrisk Gitarr Cort CEC5 nat med Fishman classic 4T tuner, snr cc07027368 i mjukt fodral med axelrem

900 kr

Utrop: 800 kr

Elbas Supreme i mjukt fodral med Supreme automatic tuner TC-6000

325 kr

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr, Fender, modellnr. DG-8S nat, Höger snr.cc03019823, ytliga repor, i mjukt fodral med Qwik Tune QTGP1 Guitar Professor extra strängar och Capo

475 kr

Utrop: 350 kr

Modellbil Motormax 1961 Chevrolet Corvette Mako Shark Blue 1/18 gott skick på stativ

275 kr

Utrop: 250 kr

Modellbilar 1 st Matchbox Super Kings K 7 Car Transporter utan flakkåpa spräckt framruta 1972 1 st 1978 Lesney Matchbox Super Kings Peterbilt Truck Die Cast Made England #Lesney bruksslitage snöre av

Utrop: 100 kr

Modellbil 1957 Chevy Bel Air Convertible, Red - Lucky 92108 - 1/18 Scale Diecast

300 kr

Utrop: 250 kr

Modellbil Road Signature 1958 Pontiac Bonneville Diecast Car 1 18

300 kr

Utrop: 250 kr

Modellbil Road Signature 1/18 Scale Diecast - 92158 1958 Cadillac Eldorado Biarritz

275 kr

Utrop: 250 kr

Spelkonsol Xbox One modell:1540 500GB snr:152275643548 med 1 handkontroll, 10 spel bla. Resident Evil 2 , Gears of wars och Red dead redemption 2

1 000 kr

Utrop: 600 kr