Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4 110

Varunr: 1 699 455

Övrigt

Övrigt

Sabelbajonetter, ett par m/1876 för marinen, längd 71 cm, Yatagan-klinga 57 cm, nr på parerstång: 417 & 497, blad stämplat Kongsberg, visst slitage, ej baljor.. Ej med på visning.

1 100 kr

Klubbad till budgivare: 12931

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.