1521 - 1534 av 1 534
1...757677 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2020

Klubbad för

Skål, Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, Ø13cm, höjd ca 6cm, VDN F555, mindre glasyrbortfall

325 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, Ø17cm, höjd ca 9,5cm, Bohus, mindre glasyrbortfall, besticksrepor invändigt

425 kr

Utrop: 300 kr

Smörbytta, Stig Lindberg, Berså, Gustavsberg, 16x8,5cm, Bohus, mindre glasyrbortfall, mindre missfärgningar insida

425 kr

Utrop: 375 kr

Macbook Air, Apple, A1466, 4 GB, snr: C02N8Q1HG085, laddare, systemåterställd

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Iphone 8, Apple, mnr: MQ6G2QN/A, 64gb, snr: C8RXCU4GJC67, A1905, Imeinr: 356085095762978, saknar laddare, repig baksida & stötskador på kanter, systemåterställd

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Gafflar 8st S830 420,1g 195mm, modell Gammal fransk

Utrop: 2 800 kr

Knivar 8st S830 857,2g 238mm, modell Gammal Fransk, blad i rostfritt stål, skaft ihåligt

Utrop: 2 900 kr

Skedar 8st S830 546,7g 194mm, modell Gammal Fransk

Utrop: 3 600 kr

Skedar 7st S830 302,4g 162mm, modell Gammal Fransk, Efterrättsskedar, 1 sked något skadad

Utrop: 2 100 kr

Skedar 12st S830 153,0g 122mm, modell Vasa, kaffeskedar, monogram

Utrop: 1 100 kr

Gafflar 6st S830 287,0g 184mm

Utrop: 2 000 kr

Skedar 6st S830 310,0g 189mm

Utrop: 2 100 kr

Högtalare, Harman/Kardon, Onyx studio 4, snr: FC0005-048811, strömadapter

Utrop: 1 100 kr

Projektor, Epson, EB-2165W, WXGA, snr: X3LR750178L, eladapter, nätverkskabel, HDMI-kabel

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr