1121 - 1140 av 1 141
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020

Klubbad för

Kedja 21K 22,4g 61cm

Utrop: 11 800 kr

Örhängen ett par 21K brv 4,2g med sten

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 21K 26,7g defekt

Utrop: 13 400 kr

Omega Seamaster, armbandsur, automatic, Ø34mm, original läderband, repigt plastglas, defekt urtavla

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Klockor Festina

Festina Day-Date, armbandsur, modell: F16606 quartz, Ø43mm, mineral glas, brusslitage, behov av batteri byte

250 kr

Utrop: 300 kr

Omega De ville, frackur, Ø44mm, boettnr:1311714, manuell, guld färgat stål, lös bakboett

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 21K brv 3,9g med sten

Vacheron Constantin fickur, manuell, 18K, brv 27,3g, boettnr: 21923 saknar visare, defekt urtavla med monogram

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Klockor Zodiac

Zodiac armbandsur, quartz, datum, Ø27mm i box, behov av batteri byte

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Glas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, modell: mine, höjd: 11cm, Ø9,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Alpa Reflex kamera, Switzerland, med linsskydd från Leica Alpar, ni 60.149 1;2.9 Volux Stockholm, ej funktionstestad

Modellok 5 delar Fleischmann i metall och plast 1900-tal, slitage

Solglasögon Gucci GG 1541/s, mönstrad båge, svart glas, bruksslitage, utan fodral

350 kr

Utrop: 375 kr

Bvlgari Solglasögon 830 591/3, brun plastbåge mönstrad, brunt glas, bruksslitage, utan fodral

450 kr

Utrop: 375 kr

Michael kors, solglasögon bar harbor mk:21120, utan fodral

475 kr

Utrop: 200 kr

Surfplatta Ipad mini 2 modell: A1490, snr:DLXLWRVFLMJ. imei:358676054339358, fabriksåterställd, i fodral, laddare ej orginal

750 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Musik

Slutsteg SPL 500-PA snr:102177 med sladd . Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Förstärkare Pioneer, modell: VSX-330, snr:PBIV006333YY, med instruktions manual, med sladd. Ej med på visning.

700 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Studio, made in USA 2009, snr:010690316, i mjukt case, lätt slitage på kroppen

8 500 kr

Utrop: 3 600 kr

Laptop Hp Pavilion modell:14-c2850no, intelcore i3, 4gb ram minne, Windows10, fabriksåterställd, med laddare och väska

Utrop: 1 800 kr