1341 - 1360 av 1 397
1...67686970 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2021

Klubbad för

Tavla Akryl på duk, August Birks i ram, ca 55 x 46,5cm

Utrop: 125 kr

Tavla Akryl på duk, August Birks i ram ca 60 x 49cm

Utrop: 125 kr

Tavla olja på duk, August Birks i ram ca 73 x 60cm

Utrop: 125 kr

Tavla bakgrund i akryl med träddetaljer, okänd konstnär NN 1951, ca 43,5 x 34cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla olja på duk signerad okändkonstnär i ram ca 97 x 62,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband X-länk 18K 7,2g 19,5cm

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Kedja Pansar 18K 5,7g 51cm, defekt lås

Utrop: 2 600 kr

Kors 18K 0,6g kors

Utrop: 425 kr

Brosch 14K brv 2,3g med sten

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 10,3g med gravyr

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Hänge 18K 2,1g med diamanter 10xca0,005ct

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g med diamanter 2xca0,005ct

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 1,0g udda

Utrop: 350 kr

Kedja Ärtlänk 21K 8,4g 47cm

Utrop: 4 500 kr

Hänge 18K 1,3g Hjärta

500 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 21K 3,2g med hjärtan

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Brosch 18K 3,9g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g creoler

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 12,4g defekt med gravyr

Utrop: 5 400 kr

Kedja Pansar 18K 43,3g 50,5cm bredd:0,8cm

Utrop: 25 000 kr