1161 - 1174 av 1 174
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2021

Klubbad för

Fritid Sport

Prydnadssvärd 2st totallängd 90cm helt oslipade. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Värja dekoration längd 99cm oslipad. Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Värja 93cm något anfrätt klinga

125 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Spjut dubbelsidigt med snidat handtag med löstagbara ändar 139cm

100 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

Prydnadsknivar 2 par 31cm respektive 36cm. Ej med på visning.

200 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Prydnadsdolkar 2 par med balja 25cm - 34cm . Ej med på visning.

225 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Knivar 2st med fodral varav en med trähandtag 19cm den andra 21cm. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Prydnadsdolkar 3st med skydd 2 med gravyr totallängd utan balja 26cm 26cm respektive42cm en balja defekt. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Träblås

Minitrumpet Thomann TR-5 bucklig tratt samt bucklor på stora böjen snr:12070297 i väska

400 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Skolfiol okänd tillverkare med stråke i fodral lackskadad graverad

300 kr

Utrop: 200 kr

Systemkamera Nikon D3000 snr:6758303 utan laddare ett extrabatteri 2 st objektiv Sigma 70 x 300 snr:10685496 och Sigma 18-200 snr:2103030 ingår minneskort Toshiba på 16GB

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Gaminghörlurar Corsair RDA 0016 HS70 inklusive tillbehör

225 kr

Utrop: 300 kr

Numark Mix Track ProII N382 snr:N31305912234127 bruksslitage. Ej med på visning.

375 kr

Utrop: 450 kr

Pro mixer Behringer DX100 med sladd snr: F001163752. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 75 kr