Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 226

Varunr: 1 644 817

Silver

Övrigt

SALTKAR, ett par, silver, blå glasinsats, 1900-tal, höjd 4 cm, 7,5x5 cm, mindre nagg på glasinsats, sked medföljer.

Inga bud

Du kan lägga 1 500 kr eller högre

Valuta