621 - 634 av 634
1...303132 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 25 februari

Klubbad för

ARMBAND, silver, granater, markasiter, längd 18 cm, vikt 13,7 g.

600 kr

Utrop: 275 kr

HÄNGE/KEDJA, silver, flerfärgat glas, längd 48 cm, vikt 8,4 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

MANSCHETTKNAPPAR, förgyllt sterlingsilver, vikt 10,3 g.

Utrop: 175 kr

SALOVAARA, armring, sterlingsilver, tigeröga, Finland, stl 6,5x5,5 cm, vikt 14,7 g, slitage.

375 kr

Utrop: 225 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K vitguld, svarta diamanter ca 0,10 ctv, stift, vikt 1,2 g.

500 kr

Utrop: 600 kr

COLLIER, färgad natursten, dobbar, ej lås, längd 39 cm.

Utrop: 150 kr

COLLIER, lapis lazuli, kulor, ca 8 mm, lås i sterlingsilver med lapis lazuli, längd 45 cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Ädelstenar Kvarts

CITRIN, smaragdslipad, 89,4 ct.

800 kr

Utrop: 900 kr

COLLIER, korall, doserade, ca 3,5 - 6 mm, lås i 18K guld, längd 48 cm, vikt 12,2 g.

Utrop: 550 kr

COLLIER, korall, doserade, ca 3 - 7,5 mm lås i gulmetall, längd 42 cm.

Utrop: 450 kr

COLLIER, ljusrosa korall, ca 4,25 mm, lås i förgyllt silver, längd 41 cm, några koraller med sprickor.

275 kr

Utrop: 150 kr

COLLIER, ametistkulor, ca 6,5 mm, lås i gulmetall, längd 45 cm, vikt 26,6 g.

Utrop: 150 kr

PÄRLCOLLIER, 2 - radigt, odlade sötvattenspärlor, barocka, ca 9,5 mm, del av lås i 18K guld, längd 40 cm.

Utrop: 900 kr

HÄNGE, 18K vitguld, briljantslipade diamanter ca 0,20 ctv, höjd 15 mm, vikt 1,1 g.

Utrop: 800 kr