Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 13

Varunr: 1 718 398

Dosor-Etuier

Dosor

DOSA, 18K tvåfärgat guld, empir, 1800-talets första hälft, Frankrike, fleuron och lagerkrans, mått 38 mm x 28 mm, vikt 29,8 g, bucklor.

16 000 kr

Budgivare: 197450

Valuta