Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 13

Varunr: 1 718 398

Dosor-Etuier

Dosor

DOSA, 18K tvåfärgat guld, empir, 1800-talets första hälft, Frankrike, fleuron och lagerkrans, mått 38 mm x 28 mm, vikt 29,8 g, bucklor.

20 500 kr

Klubbad till budgivare: 48842

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.