1541 - 1556 av 1 556
1...767778 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2021

Klubbad för

Skedar 8st S830 131,4g, gravyr

Utrop: 850 kr

Parti silver S830 361,4g gravyr

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S830 1226,9g gravyr, defekt

Utrop: 8 100 kr

Mobiltelefon Iphone XR, röd, 64gb, modell: A2105, Mnr: MRY62QN/A, IMEI: 353091104277498, originalkartong med laddare, sladd, manual, hörlurar, nyskick, skyddsplast kvar, systemåterställd

Utrop: 5 000 kr

Kedja Ankar S925 56,3g 56cm

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar 5st S830 78,9g 124mm, modell: Victoria

500 kr

Utrop: 550 kr

Läsplatta Huawei MediaPad T5, 32gb, Mnr: AGS52-W09, Sn: U8BBB20324100095, kartong, laddare, systemåterställd

650 kr

Utrop: 600 kr

Träningsklocka, Suunto 5, Mnr: 0W186, Sn: 194710004629, laddare, kartong, manual

900 kr

Utrop: 900 kr

Digitalkamera, Sony Alpha 58, sn: 4671583, med objektiv Sony SAM II DT 3,5-5,6/18-55mm, ett objektiv Sony SAM, DT 4-5,6/55-200mm, 1 minneskort 8GB, laddare, väska

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Ljusstake Skultuna 1607, Misteln, mässing, 4-armad, H: 29cm, gravyr, tillverkad 1983

650 kr

Utrop: 375 kr

Vas, TAL 66, keramik, H:23cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skeppsklocka, Mässing, längd: ca 18cm, vägghängd

350 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Ukulele, Koki'o, 4-strängad, gjord i Kina, U-LZWLZW-S, 20140714, ligger i mjukt fodral, visas och hämtas på Sefina i Uppsala, Dragarbrunnsgatan 53

Utrop: 600 kr

Carin Söderlund, akryl/ olja på duk, 45x32cm, i ram

Utrop: 250 kr

Carl Wargh (1938-2018), akvarell, signerad & daterad 1993, "Spegling", 36,5x27cm, i ram, ej examinerad ur ram, motiv sitter något sned i passepartout, stötskador på ram

500 kr

Utrop: 600 kr

Eva von Weissenberg (1911-2010), akvarell, signerad & daterad -01, 53x73,5cm, i ram, ej examinerad ur ram, stötskador på ram, visas & hämtas på Sefina i Uppsala, Dragarbrunnsgatan 53

Utrop: 750 kr