Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 3

Varunr: 1 721 079

Accessoarer

Väskor

HERMÈS, Birkin 35, Clemence, beige skinn, palladium plätterade beslag, 35x28x18cm, hänglås samt två nycklar, Nr 117, 0078, märkt L in squared, år 2008, dustbag, originalkartong (har fläckar samt skador). Lätt bruksslitage.

Inga bud

Du kan lägga 78 000 kr eller högre

Valuta