61 - 80 av 183
1...345...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 februari 2021

Klubbad för

CLUTCH, CHRISTIAN DIOR, vintage Oblique, monogram, vinröd, 29x18cm, lås trasigt.

1 500 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, Collection, brunt läder, brun mocka, guldfärgade beslag, 27x28x14 cm, slitage på mockan på hörnen, dustbag.

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

SKOR, TORY BURCH, Chelsea cap-toe, stl 40, skopåse, kartong,

1 300 kr

Utrop: 800 kr

CLUTCH, LONGCHAMP, vitt präglat läder, 30x20cm, silverfärgade beslag.

400 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, monogram canvas, mörkbeige, brunt läder, guldfärgade beslag, 28x20x6cm, slitage på innerfoder.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, LARA BOHINC, Large Plait, förgylld mässing, originalask,

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart skinn, guldfärgade beslag, 35x18x10cm, dustbag,

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Jackor

ULLKAPPA, ESCADA, 100 % new wool, foder i siden, grön, stl 34, guldfärgade knappar.

Utrop: 2 700 kr

Kläder Jackor

SKINNJACKA, BARBARA BUI, svart lammskinn, siden foder, quiltade ärmar, stl 40.

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, City, brown age, brunt skinn, guldfärgade detaljer, 25x35x25cm, avtagbar axelrem, dustbag, visst bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, DOLCE & GABBANA, svart skinnlack, insida i guld, guldfärgat spänne, längd 85 cm, bredd 7 cm, dustbag.

750 kr

Utrop: 800 kr

COLLIER, RICHMOND, 3 delar, mörkgrå metall, grå strass, svarta stenar,

400 kr

Utrop: 500 kr

HÄNGE MED KEDJA, ALEXANDER McQUEEN, Scull, förgyllt sterling silver, längd 48cm.

450 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, LARA BOHINC, 90% model, 10% cashmere, 190x140cm, leo, grå, svart.

650 kr

Utrop: 650 kr

VÄSKA, BALLY, svart skinn, silverfärg beslag, 30x16x9cm, dustbag.

500 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, ANYA HINDMARCH, svart skinn, guldfärgde beslag, 35x26cm, dustbga (ej original)

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, VALENTINO, Red, svart skinn, rosetter, 36x40x5cm, dustbag.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, COCCINELLE, grått läder, silverfärga beslag, 35x35x15cm, dustbag,

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, svart skinn, guldfärgade beslag, 31x25x15 cm, någon fläck på utsidan och foder, dustbag.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, MISSONI, 50% ull, 50% arkyl, 50x190cm, multi.

500 kr

Utrop: 600 kr