Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 18

Varunr: 1 742 781

Smycken

Armband

ARMBAND, 14K vitguld/platina, smaragdslipad colombiansk smaragd ca 1,70 ct, minor clarity enhancement, GCS certifikat 81299-97, 2 gammalslipade diamanter ca 2,90 ctv, ca TCr-TCa(I-K)/P1-P2, 47 gammalslipade diamanter ca 5,60 ctv, ca River-TCa/VS-P, längd 16,5 cm, vikt 17,8 g, smaragden har små nagg, några diamanter har skador och nagg.

52 000 kr

Klubbad till budgivare: 209321

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.