Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 25

Varunr: 1 742 789

Smycken

Manschettknappar

WIWEN NILSSON, manschettknappar,18K guld/vitguld, signerade, Lund 1955, 2,6x1,8 cm, vikt 27,3 g, gravyr BL, originaletui. Gåva från Åkerlund & Rausing åren 1955, 1960 och 1965 till totalt ett 80-tal anställda med 25 års tjänst i företaget. (d)

35 500 kr

Klubbad till budgivare: 146983

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.