Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 132

Varunr: 1 744 890

Smycken

Hänge

TORUN BÜLOW-HÜBE, hänge, silver, naturstenar, Frankrike ca 1960-70-tal, mått 14,5x6,0 cm, vikt 25,7 g, ej stämplad. (d)

50 000 kr

Klubbad till budgivare: 64257

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.