1261 - 1280 av 1 312
1...63646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021

Klubbad för

Hörlurar Sony WH-H910N trådlösa med bluetooth, bruksslitage

550 kr

Utrop: 300 kr

Systemkamera Nikon D750 modell: N1404 snr. 6065649 med objektiv Tamron SP 24-70mm F/2.8 Ø82, hårt slitage med fläckar, utan linsskydd

5 400 kr

Utrop: 4 200 kr

Objektiv Sigma EX 150mm 1:2.8 APO Macro DG HSM snr. 2024550 Ø72 B + W UV-Haze, utan linsskydd, stötskador och slitage, ingen funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 600 kr

Objektiv Tamron for Nikon 150-600mm F/5-6.3 USD Ø95 Ulrasonic Silent Drive snr. 068521, bruksskick med slitage på lins, med linsskydd och fodral

2 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Objektiv 2st Tamron och Kenko (säljs som defekta) AF 90 F/2.8 Macro Ø55 snr. 089371 och N-AF 1.4X Teleplus hårt slitage, saknas delar

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Kameraväska Manfrotto, slitage

Utrop: 225 kr

Garmin Tactix Bravo Training GPS watch Ø50mm snr. 4MPO16256, med extra band, laddare, manualer i kartong

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Sony Xperia XZ1 Compact, modell G8441 snr. BH909MD49E IMEI: 3583540823742329, repig, återställd, med laddare

550 kr

Utrop: 250 kr

Sony Xperia XZ1 Compact, modell G8441 IMEI 3583540823742329 snr. BH909MHN9E, repig, med laddare, å

475 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy J3 modell: SM-J320FN snr. R58H70RNV2A imei: 352337083644948, slitage

275 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon iPhone 7 Plus 128GB snr. F2QT2DFDHFYD IMEI:355347081085587 med laddare och box repor

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy A40 modell: SM-A405FN, snr. R58MC0AWF0X, IMEI: 353498113689169 IMEI 2: 353499113689167 återställd, repor

650 kr

Utrop: 550 kr

Macbook Air A1466 snr. FVFZ27EAJ1WK, MacOS Catalina, 13'', Dual-Core i5 processor 8GB Ram med originalkartong, utan laddare, återställd

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Longines Ø34mm, ref nr. 6853-1.115 snr. 10500295 ca år 1957, manuell, utbytt krona, guld på stål, repigt plastglas med slitet läderband

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Seiko 5 Automatic 21 jewels Ø36mm ref nr. 7019-7100 snr. 762282 stål på stållänk, automat, dag/datum, spricka i glaset, sprint i länken saknas

750 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Antima

Tissot Antimagnetique Ø30mm, manuell, plastglas med spricka, patinerad urtavla

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 3,6g Ø17¾ med sten

Utrop: 2 100 kr

Omega Seamaster Professional 300m Ø41mm snr. 57686227 ca år 1999, stållänk, quartz, servicebehov (byter ej datum korrekt, lite trög krona samt aningen trög glasring)

16 200 kr

Utrop: 11 400 kr

Pärlcollier, dubbelradigt med odlade saltvattenpärlor Akoya 44cm 105st ca Ø6,4-6,8mm, lås i 18K med åttkantslipade diamanter 8xca0,005ct

Utrop: 3 500 kr

Pärlcollier, Ole Lynggaard lås i 18K (Design Charlotte Lynggaard) med odlade sötvattenpärlor Ø6,1mm 42cm

5 100 kr

Utrop: 4 200 kr