Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 17

Varunr: 1 715 528

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Submariner (1000ft=300m, Swiss-T<25), Chronometer, Ref nr. 16613, Serie nr. E362597, Cal 3135, Verk nr. 566049, Boett nr. 16610, herrur, 40 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, Fliplocklänk, viklås (stål), Ref nr. 93153.18-O10/401 B, cert, december 1990, box, ytterkartong.

77 000 kr

Klubbad till budgivare: 129417

Valuta