2061 - 2080 av 2 124
1...103104105...107 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2021

Klubbad för

Hänge 14K 2,2g höjd:35mm bredd:19mm

Utrop: 750 kr

Armband 18K 13,2g gravyr, defekt

Utrop: 5 400 kr

Kedja 18K 4,4g 41cm bredd:2mm

Utrop: 2 300 kr

Kedja Venezia 18K 1,8g defekt

Utrop: 750 kr

Ring 14K 1,2g med diamant 1xca0,005ct, defekt

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 6,1g med stenar, defekt

Utrop: 2 400 kr

Kedja Figaro 18K 10,2g 55,5cm bredd:5mm

Utrop: 4 600 kr

Armband 18K 9,9g 19,5cm bredd:8mm

Armband Pansar 18K 13,6g 18,5cm bredd:6mm

Seiko Ananta, herrur, stål, Ø46mm, automat, dag, datum, gångreservsindikator, sn:930034, Ref: 6R21-00C0, läderarmband, slitet, med viklås, mindre stötskador på bezel, certifikat augusti-2015, manual, box, skadad, samt ytterkartong

Utrop: 7 000 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer Monaco, Final Edition One of 1000, herrur, stål, 39x39mm, automat, kronograf, calibre 12, sn: RTF3205, ref: CAW211J, läderarmband, certifikat April-2020, manual, saknar box

Utrop: 40 000 kr

Breitling SuperOcean II, herrur, stål, Ø42mm, automat, gummiarmband med bygelspänne, sn: 6264245, ref: A17366D7101S1, certifikat Mars-2020, manual, box, kartong, saknar kudde

18 000 kr

Utrop: 16 800 kr

Armband Ankar S925 43,3g 23cm bredd:8mm

Utrop: 750 kr

Armband Pansar S925 25,0g 21,5cm bredd:7mm

Utrop: 600 kr

Kedja Ankar S925 22,4g 45,5cm bredd:4mm

Utrop: 550 kr

Certina DS Action, herrur, stål, Ø43mm, quartz, kronograf, datum, sn:10BC0353353, ref:C013417A, extra länkbitar, kronograf återställer ej korrekt, repig länk och boett, repig/naggad bezel, repor på glas

950 kr

Utrop: 375 kr

Longines Hydro Conquest, herrur, stål, Ø41mm, quartz, datum, sn: 45466391, ref: L37404966 repig boett, länk och bezel, certifikat augusti-2017, manual, box och kartong

2 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 3,1g med diamant 1xca0,01ct defekt

Utrop: 1 200 kr

Ljusstake S830 133,7g höjd:80mm, gipsfylld

Utrop: 450 kr

Ljusstakar ett par S830 406,9g höjd:160mm, gipsfyllda

Utrop: 1 400 kr