1 - 20 av 1 180
123...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 april 2021

Klubbad för

Parti guld 18K 19,8g graverat, trasigt

Utrop: 8 300 kr

Hänge 14K 4,3g Ø23mm vitguld med åttkantsslipade diamanter 153xca0,0025-0,005ct

Utrop: 1 600 kr

Örhänge 18K 0,8g Ø19mm mönstrad creol, udda

Utrop: 350 kr

Del av piercing 18K 0,3g trasig/av/bucklig

Utrop: 125 kr

Kedja Ankarlänk 18K 48,3g 49,5cm bredd 5mm instickslås med låsåttor

Utrop: 26 000 kr

Ring 18K 2,8g Ø20¼ tvåfärgad med vita stenar och odlad pärla Ø5,7mm, något skev i skena

Utrop: 900 kr

Ring 18K 2,6g Ø19 tvåfärgad med vita stenar varav två skadade

Utrop: 1 100 kr

Utrop: 350 kr

Armring 14K brv 16,5g tvåfärgad, öppningsbar, repor och bucklor, med skruvmejsel i oädel metall

Armring 18K 16,7g Ø58mm, Please return to Tiffany & Co., trefärgad, öppningsbar, defekt (ett hjärta saknas)

Collier 18K 42,3g 44cm Please return to Tiffany & Co., ihåligt med integrerat hänge hjärta

Armband 18K 20,7g 20cm Tiffany & Co., ihåligt med två integrerade berlocker

Örhängen 18K 6,2g Ø32mm mönstrade creoler

Utrop: 3 900 kr

Kedja Pansar 18K 100,3g 51cm bredd 9mm

Utrop: 46 000 kr

Armband X-länk 18K 16,6g 18,5cm bredd 6mm med sju berlocker

6 100 kr

Utrop: 7 300 kr

Kedja Singapore 18K 1,3g 42cm bredd 1mm, lagad vid ögla

450 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen 18K 0,9g 28mm hjärtan

Utrop: 600 kr

Kedja Venezia 9K 1,8g defekt i länkar, trasigt lås

300 kr

Utrop: 375 kr

Kedja Bismarck 18K 14,4g 44cm doserad, med springring

4 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K 3,3g Ø17¼ i vitguld med diamant 1xca0,31ct ca TW(G)/VVS enligt tidigare köp på Kaplans

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr