1301 - 1316 av 1 316
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2021

Klubbad för

Hänge 8K 0,5g

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband X-länk 18K 27,5g 19,0cm bredd 15mm, med en berlock

Utrop: 12 200 kr

Kaffeskedar S830 12st 168,3g

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar S830 13st 181,1g

Utrop: 1 200 kr

Barbiedockor 2 st by Mattel, i originalkartong, med ställ, en har missfärgade öron, ca 1960-tal

700 kr

Utrop: 250 kr

Hörlurar ett par Beats by Dr.Dre, bluetooth, strömkabel, modell 810-00012-00, snr COW81000012, med laddare (ej original)

400 kr

Utrop: 375 kr

Högtalare Divoom Onbeat-500, bluetooth, USB-kabel, snr ONBEATT500-171200655, kartong, manual

225 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Penn Battle II, modell BTLII2000, nyskick, i kartong

425 kr

Utrop: 300 kr

Betesväska Berkley System Bag, 47x23x28 cm, 1 rulle fiskelina Berkley Fireline Smoke 0,17 mm oöppnad,

250 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fiskespö Berkley E-motion, Haspel, 274cm, handtag i kork, klinga 24T Carbon, i fodral. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 200 kr

Skruvdragare & Ficklampa Ryobi, 2 batterier, 1 batteriladdare, bruksslitage. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 550 kr

Surfplatta Samsung Galaxy Tab A, modell SM-T590, 64GB, med laddare (ej original), snr R52KA1QW678H,

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Laptop Acer Nitro 5, Intel Core i5, 16GB, 64-bitars operativsystem, Windows 10 home, i kartong, snr NHQ3YED003915040D13400

3 100 kr

Utrop: 3 400 kr

Laptop Asus Zenbook, modell UX303L, 8GB, 64-bitars operativsystem, intel Core i7, Windows 8, med laddare

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Konsttryck Tomas Lacke (1976-) Plexiglas, signerad, numrerad 1/10, 100x70cm

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Apple iPhone 8 Plus, modell 1897, rosé, 64GB, snr FDGVMGUDJCM4, IMEI 352976090953659, med laddare (glapp i laddare), kartong, hörlurar

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr