21 - 40 av 788
123...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj

Klubbad för

Jaeger-Le Coultre, armbandsur 18K, 34mm, manuell, plexiglas med ytlig repa, med läderband ej original, smårepor och nagg finns, boettnr:764716 boettnr:906008 A

9 100 kr

Utrop: 6 600 kr

Smycken Kedja

Kedja Pansar 18K 1,3g 37cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 0,4g längd inkl ögla: 17mm, Kors, mönstrad

Utrop: 250 kr

Hänge, design: Edblad, modell: Charmentity Butterfly Gold, guldpläterad i rostfritt stål med zirconia

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S835 37,5g längd: ca 19cm bredd: ca 21mm

250 kr

Utrop: 250 kr

Etui S935 brv: 145g 55x85mm med sten och emalj, emalj avskavd i hörn

950 kr

Utrop: 750 kr

Aftonväska S830 brv: 116,1g, defekter finns. Yttermått väska: 10,5x13cmm. Innerdel i tyg: 9,5x9,5cm, innerficka finns.

450 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 8st, S830 124,8g 130mm, modell: Svensk Spetsig, med monogram

Utrop: 850 kr

Matgafflar 2st S830 135,7g 201mm, modell: Disa, i originalplast

Utrop: 900 kr

Matknivar 2st S830 brv: 124,9g 226mm, modell: Disa, med blad i rostfritt stål, i originalplast

Utrop: 425 kr

Sax S830 brv: 31,4g ca 120mm, modell: Rosen, blad i rostfritt stål

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaktång S830 34g ca143mm, mönstrad med rosor

Utrop: 250 kr

Kaktång S830 44,5g ca170mm, mönstrad med rosor

Utrop: 300 kr

Kaktång S830 54,1g ca165mm, mönstrad med blommor

Utrop: 375 kr

Part silver S830 brv: 50,7g såslev med trässkaft och sked, trasiga

Utrop: 200 kr

Åke Vogel, Järna, "Äppelblom", gouache, 13x15,5cm exkl. ram och passepartout, 25,5x31,5cm inkl. ram, signerad Vogel 1987, samt signerad a tergo, ej examinerad ur ram

325 kr

Utrop: 50 kr

Oidentifierad konstnär, signerad T.Jurell, akvarell, 30x40cm exkl. ram och passepartout, 42,5x57,5cm inkl. ram, ej examinerad ur ram, smärre skada inramningens rygg

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g Ø15mm, Creoler

400 kr

Utrop: 450 kr

Ring 18K 2,5g Ø16 mönstrad

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K 4,6g Ø17 med stenar

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr