Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 39

Varunr: 1 744 714

Smycken

Carmoséring

CARMOSÈRING, 18K vitguld, smaragd 2,70 ct, 14 briljantslipade diamanter 0,95 ctv, ca TW/VVS-VS, Göteborg 1973, stl 18,75 mm, vikt 8,1 g, smaragden har nagg och mindre skador på fasettkanterna, en diamant har mindre skada.

18 200 kr

Klubbad till budgivare: 220165

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.