1321 - 1340 av 1 341
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juni 2021

Klubbad för

Omega Seamaster, Professional chronometer 300m/1000ft Ø36mm, automat, datum, stål, cert-06, rnr: 25518000, snr: 81097603, pictogram, manual, ask, extra länkbitar, kartong, bruksrepor, nagg i glas

12 200 kr

Utrop: 8 800 kr

Klockor Victorinox

Victorinox, Alliance Ø40mm, quartz, datum, rnr: 241803, snr: 190129572, ask, repor armband/boett

Utrop: 2 100 kr

Omega Speedmaster, Broad Arrow Ø42mm, automat, datum, stål, rnr: 35512000, snr: 78025769, cert-06, pictogram, extra länkbitar, ask, kartong, cal 3303, saknar manual, bruksrepor, trög kronograf-knapp

24 500 kr

Utrop: 16 800 kr

Klockor Ebel

Thomas Sabo, Rebel at heart, quartz, Ø43mm, stål, datum, kronograf, rnr: WA0187, manual, ask, kartong, extra länkbitar, en smärre repa på glas, kronografsekundvisare sitter något lös

Utrop: 1 900 kr

Mynt 20st S999 624,8g Ø40,5mm, Australian kangaroo 2020, 1oz, Elizabeth II, 1 Dollar, i rör

5 600 kr

Utrop: 4 700 kr

Mynt 25st S999 780,5g Ø40,5mm, Australian kangaroo 2020, 1oz, Elizabeth II, 1 Dollar, i rör

6 400 kr

Utrop: 5 900 kr

Mynt 25st S999 781,1g Ø40,5mm, Australian kangaroo 2020, 1oz, Elizabeth II, 1 Dollar, i rör

6 300 kr

Utrop: 5 900 kr

6 300 kr

Utrop: 5 900 kr

Parti silver S830 354,0g graverat, defekt

Utrop: 2 100 kr

Samlarkniv, Iisakki Järvenpää, oy kauhava, slida i läder, skaft i trä, totallängd kniv & skaft 219mm. Ej med på visning.

Utrop: 550 kr

Samlarkniv, Lennart Samelin, halvhorn, gravyr på slida, totallängd kniv & skaft ca 210mm. Ej med på visning.

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Smartwatch, Samsung Galaxy watch, Active 2, Ø40mm, mnr: SM-R835F, imeinr: 358246101359567, rosé, manual, laddare, kartong, nyskick

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Mikrofon, Neumann, TLM102BK, mikrofonfäste, manual, kartong

2 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Figurin, efter tecknad förebild av Jenny Nyström (1854-1946), Kalmar läns museum, numrerad 67/2000, höjd ca 20 cm

375 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, efter tecknad förebild av Jenny Nyström (1854-1946), Kalmar läns museum, numrerad 260/2000, höjd ca 19,5cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Laptop, Asus, "14", mnr: R417N, snr: R417NA-FA254T, laddare, systemåterställd

650 kr

Utrop: 600 kr

Laptop, Apple, MacBook air, "13", 2019, 16GB, mnr: A1932, snr: FVFZF085LYWT, laddare, kartong, macOS Catalina, systemåterställd

6 600 kr

Utrop: 6 800 kr

Bilstereo, MarQuant, med bluetooth, snr: 007862, fjärrkontroll, ej funktionstestad

75 kr

Utrop: 75 kr

Monoblock/slutsteg, GAS car audio, BEAT 500.1, 500W, ej funktionstestad

450 kr

Utrop: 550 kr

Förstärkare/ monoamp, Ground Zero, Titanium high power amplifier, GZTA 47230X-B, ej funktionstestad, repig ovansida

500 kr

Utrop: 600 kr