1 - 20 av 1 277
123...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni 2021

Klubbad för

Örhängen 14K brv: 1,1g med gröna stenar och silikonstoppers

550 kr

Utrop: 300 kr

Örhänge 14K brv: 0,6g längd: 8mm, udda, saknar stopper, med grön sten och diamanter 3xca0,01ct

700 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen 18K brv: 2,4g 8x9mm med rubiner och diamanter 20xca0,01ct

2 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Collier 18K 76,2g ca 84cm, trefärgad, ankarlänk i roséguld med integrerade ringar

27 500 kr

Utrop: 33 000 kr

Armring 18K 35,3g 60x70mm, trefärgad, öppningsbar med låsåtta, små repor och bucklor finns

Utrop: 15 400 kr

Ring 14K 5,3g Ø16½ skev, pusselring i två delar, trefärgad men avskavt

Utrop: 2 300 kr

Ring 14K 4,1g Ø17¾ tvåfärgad, missfärgad med svart sten och åttkantsslipade diamanter 6xca0,01ct

Ring 14K 7,55g Ø19¼ tvåfärgad med diamant 1xca0,86ct, pique, något lös fattning, design: Loveland

Utrop: 7 700 kr

Kedja X-länk 18K 14,9g 44,5cm doserad

6 200 kr

Utrop: 7 200 kr

Collier S925 28,7g design: Georg Jensen, modell: Zephyr, längd på kedja: ca 90cm längd hänge: ca 7,5cm, hänge något repigt, i originalask något defekt

950 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen S925 2,9g design: Georg Jensen, modell: Zephyr, längd inklusive ögla: ca 35mm

550 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Venezia S925 9,6g 73cm bredd: 1,5mm

425 kr

Utrop: 250 kr

Collier S925 13,5g L: 43,5cm B: 20mm, designer: Malte Ström

325 kr

Utrop: 350 kr

Hänge 18K 1,3g L: 16mm B: 12mm, tvåfärgat hjärta

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,8g med bucklor och ytliga repor, hjärta

Utrop: 350 kr

Parti guld 9K 6,7g skadat, halskedja och udda örhänge

Utrop: 1 400 kr

Armband 14K 7g 18,5cm bredd: 4mm halvstelt, med kistlås och vita stenar

Utrop: 2 300 kr

Kedja Ankarlänk 9K 0,4g

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge 18K 0,9g Ø12mm

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 18K 1,8g Ø16¾

Utrop: 1 200 kr