1261 - 1264 av 1 264
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021

Klubbad för

Sven X:et Erixson (1899-1970), Litografi, daterad 1962, 18,2cmx14,7cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Onyx, höjd: 23,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake mässing höjd: 23cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Aly Ben Salem (1910-2001), olja på glas, 25,5cmx21cm, färgbortfall och stötslador på ram

5 200 kr

Utrop: 2 300 kr