361 - 371 av 371
1...171819 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 juli 2021

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, I Servizi Postali, Posta Presto, 100% siden, 90x90cm, röd, vit, guld, någon fläck, sent 1980-tal.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, Tarms Parisiens De La Fin Du Xix Siècle, 100% siden, 80x80cm, blå, vit, någon fläck.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CELINE, 100% siden, 80x80cm, blå, turkos, vit, någon fläck.

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

SKOR, CHLOÉ, brunt läder, stl 38½, kilklack 10 cm.

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, BALLY, pumps, pyton, stl 38, klack 10 cm,

Utrop: 800 kr

VÄSKA, CHANEL, rött quiltat mönster, silverfärgade beslag, hologrammärkt 16592840, 40x22x18cm, bruksslitage, fläck på undersidan, dustbag.

Kläder Skor

SKOR, DSQUARED, sneaker, vitt skinn, stl 38, bruksslitage.

Utrop: 550 kr

Kläder Skor

SKOR, GIANVITO ROSSI, grå mocka, stl 38, skopåse

375 kr

Utrop: 425 kr

SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV0141S 004, 60 20, guldfärgade bågar, guldfärgade glas, fodral, ytterkartong.

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, COLLIER, CHANEL, silverfärgad metall, imitationspärlor, strass, längd 80-100cm, märkt B20 CC c, originalask,

Utrop: 7 200 kr

VÄSKA, GUCCI, svart läder, guldfärgade beslag, 42x30x15 cm, slitage, fläckar på foder.

Utrop: 3 600 kr