81 - 100 av 1 120
1...456...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021

Klubbad för

Armband X-länk med stav 14K 13,2g 18,5cm

4 000 kr

Utrop: 4 700 kr

Longines Grande classique 24mm L4 241 0 snr36447589 quartz pärlemortavla diakrans viklås i box med ytterkartong

6 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon Louis Vuitton The Party Z2353W Grade Brown med fodral i kartong

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Seiko kronograf 42cm 4T53-00B0 stål quartz datum

700 kr

Utrop: 850 kr

Breitling 2311 33mm manuell naggat glas krona ej orginal 60-talet med läderarmband

Såssnipa S830 85,9g skadad

Utrop: 600 kr

Ljusstakar ett par S835 brv479,4g H19cm med tyngd

Utrop: 2 000 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 168,3g modell Disa 120mm

Utrop: 1 100 kr

Pokal kontrollstämplat silver 107,1g graverad

Utrop: 700 kr

Ring 18K 4,5g Ø16¼ tvåfärgad med diamanter 15Xca0,01ct

Utrop: 3 200 kr

Klockor Atlantic

Atlantic 18K 17mm manuell med förgyllt stålarmband

Utrop: 1 600 kr

Smycken S830 42,2g halsband 42,5cm armband 18/18,5 cm ring Ø17½

200 kr

Utrop: 250 kr

Collier S925 36,4g 49cm

Utrop: 600 kr

Brosch S925 26g Georg Jensen i ask

2 400 kr

Utrop: 425 kr

Collier S925 16,2g 45cm Efva Attling i ask

750 kr

Utrop: 375 kr

Kedja S925 8,3g 46cm

Utrop: 200 kr

Hänge S925 9,9g med bärnsten

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S925 7,1g med stenar

175 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 7,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 117g modell Chippendale 107mm

Utrop: 800 kr