1 - 20 av 123
123...7 Gå till

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 18 september 2021

Klubbad för

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Neverfull MM, Monogram Ltd Shephen Sprouse Roses, 32x29x17 cm, år 2009, fläck på insida foder. Good condition.

Utrop: 18 000 kr

DIOR, VÄSKA, Lady Dior, Ltd Floral Print, kalvskinn med mönstrat print, vita gummidetaljer, neongrönt foder, 24x20x10 cm, bruksslitage på kanter och kortsida. Good condition.

Utrop: 19 000 kr

LOUIS VUITTON, ARMRING, Leo Wood Bangle, brunt trä med rosa leopardmönster, 6,5 cm i diameter, litet nagg i mönster. Very good condition.

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

LOUIS VUITTON, SJAL, Logomania, 89% ull, 11% siden, 160x30 cm, jacquardvävd, monogram, fransar, en tråddragning. Good condition.

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Bälten

HERMÈS, BÄLTE, Mini Constance Guillochee, vändbart läder, rosa och rött, silverfärgat spänne, längd 80 cm, bredd 2,4 cm, originalask. Excellent condition.

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

HERMÈS, VÄSKA, Evelyne PM, Tyrien, Epsom Leather, cerise, silverfärgade beslag, stort perforerat H, 28x26x7 cm, avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage, små fläckar på foder, kartong (skadad). Very good condition.

17 200 kr

Utrop: 16 000 kr

Accessoarer Plånböcker

HERMÈS, PLÅNBOK, Azap Classique Wallet, Epsom Leather, cerise, silverfärgade beslag, insida i siden, mynt, sedel, kontokortsfack, 20x10 cm, originalask, lätt bruksslitage. Very good condition.

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

CÉLINE, VÄSKA, Trapeze Tricolor, vinröd, raspberry, camel, guldfärgade beslag, 30x24x16 cm, avtagbar axelrem, någon repa och märke i lädret. Good condition.

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

HERMÈS, VÄSKA, Birkin 30, Tangerine Ostrich, orange strutsskinn, palladium pläterade beslag, 30x25x14 cm, dustbag, hänglås samt nyckel, H in square, år 2004. Excellent condition.

Utrop: 170 000 kr

HERMÈS, VÄSKA, Evelyne PM, Clemence Leather, orange, silverfärgade beslag, stort perforerat H, 28x26x7 cm, avtagbar axelrem, dustbag, kartong, J in square, år 2006, bruksslitage på insida samt hörn och tryckknapp. Good condition.

Utrop: 16 000 kr

HERMÈS, ARMRING, Clic H, Size PM, orange emalj, guldfärgad metall, öppningsbar. Very good condition.

4 000 kr

Utrop: 2 200 kr

CHANEL, VÄSKA, Flap Bag, svart quiltat skinn, blå botten, röda sidor, silverfärgade beslag, 30x18x7 cm, hologrammärkt 23582243, cert, dustbag, kvitto. Very good condition.

35 500 kr

Utrop: 20 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Noe GM, Epi Bicolor, svart, röd, 27x34x16 cm, lätt bruksslitage på hörn. Very good condition.

4 400 kr

Utrop: 5 000 kr

Accessoarer Scarves

HERMÈS, SJAL, Cashmere Silk Dragon Triangle Shawl, 70% kashmir, 30% siden, 220x70 cm, röd, svart, någon tråddragning. Good condition.

6 100 kr

Utrop: 5 000 kr

GUCCI, VÄSKA, Bee-Web Camera Crossbody bag, rött skinn, 22x16x6 cm, dustbag, små fläckar på foder. Good condition.

Utrop: 7 500 kr

GUCCI, VÄSKA, Blooms GG Supreme, Zip Top Tote Blue, canvas, rött skinn, 36x25x10 cm, axelrem, dustbag. Excellent condition.

Utrop: 8 000 kr

GUCCI, VÄSKA, Blooms GG Supreme, Bowling Blue, canvas, rött skinn, 26x18x14 cm, axelrem, dustbag. Excellent condition.

7 000 kr

Utrop: 8 000 kr

GUCCI, VÄSKA, Blooms GG Supreme, Camera Blue, canvas, rött skinn, 22x17x6 cm, dustbag. Excellent condition.

7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Noe GM, Epi Tricolor, blå, röd, grön, 27x34x16 cm, små fläckar vid röda partier på utsida. Very good condition.

4 600 kr

Utrop: 5 000 kr

CHANEL, VÄSKA, Boy Bag, petrolfärgat kaviar läder, ruthenium plätterade detaljer, 25x15x9 cm, hologrammärkt, cert, dustbag, kartong. Excellent condition.

32 500 kr

Utrop: 35 000 kr