41 - 60 av 1 198
1234...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021

Klubbad för

Kedja Venezia 18K, 4,9g, 60cm, bredd 1,0mm

Utrop: 2 900 kr

Örhängen Bismarck 1 par 18K, 1,5g, bredd 3,5mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge Ängel 18K, 0,2g, höjd 15mm, sten

175 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Ankar med integrerat hänge 18K, 10,9g. 42,5cm, gravyr

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Collier doserad Bismarck 23,6g, 48cm

Utrop: 11 000 kr

Smycken Klockarmband

Klockarmband X-länk med stav, 18K, 14,6g, 14,5cm, bredd 8,5mm

Utrop: 6 500 kr

Förlovningsring 18K, 4,7g, Ø 15 3/4, bredd 4mm, gravyr

Utrop: 2 000 kr

Armband Bismarck 18K, 11,8g, 18,5cm, bredd 6mm

Utrop: 5 700 kr

Kedja Ankar 18K, 21,8g, 47cm, bredd 3,3mm

Utrop: 12 200 kr

Herring vitguld 14K, 12,7g, Ø 18 1/2, defekt, ej rund

Utrop: 4 200 kr

Ring 18K, 5,3g, Ø 16 3/4

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Parti guld 18K, 8,4g, defekt, slitage, trasigt

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring 14K, 2,3g, Ø 17 1/4, med diamant 1xca0,005ct, defekt, ej rund

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband Kejsarlänk S925, 18,8g, 19cm, bredd 7mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge med kedja förgyllt silver S925, 17,3g, hänge Ø 31mm, kedjanslängd 61cm, gravyr, missfärgat

100 kr

Utrop: 125 kr

Longines, 18K, brv 13,8g, damur, manuell, safirglas, Ø 16mm, armband trasigt

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Kedja Venezia 18K, 2,5g, 45cm, bredd 1mm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge Kors 18K, 1,7g, höjd 28mm

Utrop: 1 200 kr

Hänge Hjärta 18K, 0,6g, höjd 18mm, sten

Utrop: 400 kr

Kedja Venezia 18K, 2,3g, 38cm, bredd 0,8mm

Utrop: 1 500 kr