281 - 292 av 292
1...131415 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

KORTHÅLLARE, PRADA, svart skinn, 8x5cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, FRANCESCO RUBINATO, träskaft, tre olika uddar, bläck, originalask,

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, ST DUPONT, silverfärgad resin 52EKF63, rollerball, defekt, etui.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, ST DUPONT, svart resin, 56IGC84, defekt, rollerball, etui.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Writers Edition, William Faulkner, Ballpoint 11591/18000, etui, ytterkartong.

4 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstück Solitaire, Platinum-Plated Facet, Ballpoint, MN2239899, etui, ytterkartong.

4 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, Hermès, doublé, 20 micron, EA8716, 4,7x3,5cm, 84,9 g.

850 kr

Utrop: 600 kr

Medaljer Minnen

MINNE, brons, tjänstgöring i Korea, även 2 st färgband, total vikt 52,1 g.

Utrop: 200 kr

Medaljer Minnen

2 SLÄPOR, silver, 5 miniatyrer bland annat riddartecken Vasaorden och ett Svärdstecken, total vikt med band 18,2 g.

475 kr

Utrop: 550 kr

Medaljer Minnen

SVÄRDSTECKEN, silver, emalj, bredd 36 mm, vikt med band 19,2 g.

375 kr

Utrop: 400 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, förgyllt silver, emalj, Svärdsorden, bredd 39 mm, vikt med band 23,4 g.

750 kr

Utrop: 850 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 20 Dollar, 1883 S, USA, kvalité ca 1, diameter 34 mm, vikt 33,4 g, repor.

Utrop: 18 600 kr