41 - 60 av 1 439
1234...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 september 2021

Klubbad för

Ring 18K 2,1g Ø16¼ tvåfärgad med åttkantsslipade diamanter 6xca0,01ct

Ring 18K 1,1g Ø15 tvåfärgad med åttkantsslipad diamant 1xca0,005ct

Ring 18K 2g Ø16½ tvåfärgad med diamant 1xca0,22ct, graverad

Kedja X-länk 18K 26,1g 45cm bredd: 6-8mm, doserad

Utrop: 12 800 kr

Ring 18K 8,9g Ø17½ tvåfärgad med vita stenar

Utrop: 3 800 kr

Ring 14K 9,8g Ø17 tvåfärgad med vita stenar

Utrop: 3 200 kr

Ring 14K 9,5g Ø15¼ med bruna stenar

Utrop: 2 800 kr

Ring 14K 5,8g Ø17 med brun sten

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 8,6g Ø18 med orangea stenar

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K 8,9g Ø17½ med lila stenar, skev skena

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 12,9g Ø16¾ med vita stenar samt blå sten, med nagg och repor

Utrop: 4 500 kr

Kedja Ankar 18K 4g 42/45cm bredd: 1mm

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 4g 20x14mm inkl. ögla, med röd sten och diamanter 23xca0,02ct

4 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 2,5g Ø19¾ skev

Utrop: 1 100 kr

Örhängen 18K 7,7g höjd: 51mm, tvåfärgade med diamanter 2xca0,02ct, Damiani D-side, co-designed by Damiani and Brad Pitt

6 100 kr

Utrop: 5 200 kr

Ring 18K 3,7g Ø16¾ vitguld med hjärtformad diamant 1xca0,40ct

4 400 kr

Utrop: 5 000 kr

Kedja Venezia 18K 2,3g 39,5cm bredd: 1mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband 14K 10,5g 18,5cm bredd: 5mm, meandermönster

Utrop: 3 500 kr

Manschettknappar 18K 9g 19x13mm, repiga, ena bucklig

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K 2,7g Ø17 vitguld med diamant 1xca0,10ct enligt gravyr

Utrop: 2 100 kr