1441 - 1460 av 1 462
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 september 2021

Klubbad för

Mynt Övrigt

Mynt 20K 8,0g

Utrop: 4 100 kr

Parti guld 18K 12,8g med diamanter 7xca0,005ct, defekt

Utrop: 5 700 kr

Örringar ett par 18K 1,9g defekt

Utrop: 850 kr

Armring 22K 8,4g Ø57mm

3 700 kr

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K 3,5g Ø16¾ med sten och 2 diamanter totalt 0,29ct enligt gravyr

3 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Fickur Longines, Quartz, Ø30,5mm, 18K, hack i boett, repig bakboett, brv 29,4g

Utrop: 6 400 kr

Kedja Pansar 18K 8,2g defekt lås

Utrop: 3 600 kr

Ring 9K 2,2g Ø18½ med stenar och diamanter 3xca0,01ct 1xca0,005ct åttkantslipade

425 kr

Utrop: 450 kr

Vristlänk 18K 6,6g 25,5cm bredd:3mm

Ring 21K 7,0g Ø20 med sten och emaljdetalj

Utrop: 3 500 kr

Omega Dynamic, stål, manuell, 41x36mm, repigt & naggat glas, original armband

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Longines, 14K, Ø29mm, manuell, skadad urtavla, diamantkrans 12xca0,01-0,02ct, läderarmband

3 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Tudor

Tudor Black Bay 58, automat, Ø39mm, läderarmband med bruksslitage, tråd under glas, ref:79030N Sn:Q309926, box & kartong, cert-20, manual

Utrop: 29 500 kr

Dolk Pentti Turunen, nr 1196, slida i mässing/läder, skaft i mässing/horn, totallängd dolk ca 450mm, ej visning

Samlarkniv Pentti Turunen, slida i läder, skaft i horn/masurbjörk, blad av Göran Eriksson totallängd kniv 40cm, ej visning

Samlarkniv Pentti Turunen, blad av Ivan L, slida i läder/mässing, skaft i trä med intarsia, totallängd kniv 193mm, ej visning

Samlarkniv Isakki Järvenpää, slida i läder/metall, skaft i trä, graverat blad totallängd kniv 199mm, ej visning

Samlarkniv Brusletto, Norway, skaft i handsnidat trä, slida i läder, totallängd kniv ca 165mm, ej visnig

Brukskniv WM F.AB Sweden, VG-10, numrerad 107/200, läder, stål, totallängd kniv ca 175mm, ej visning

Samlarkniv, halskniv, Owe Wallin, blad av Jonny Axling, slida i läder, skaft i masurbjörk, totallängd kniv ca 79mm, ej visnig