Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 1

Varunr: 1 770 095

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 16523, Serie nr. U536234, Cal 4030, Verk nr. 153050, Boett nr. 16500, kronograf, herrur, 40 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), Oysterlocklänk, viklås, Ref nr. 78393-U6/403, cert, december 1998, box.

112 000 kr

Klubbad i sal till budgivare: 225715

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.