Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 31

Varunr: 1 780 706

Smycken

Ring

RING, 18K guld, gammalslipade diamanter ca 0,30 ctv, safirer, stl 18,5 mm, vikt 2,9 g, diamanterna med skador och nagg.

1 500 kr

Klubbad till budgivare: 122209

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.