Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 20

Varunr: 1 780 999

Smycken

Hänge

HÄNGE MED KEDJA, 18K vitguld, 18K vitguld/rodierat guld, 4 rubiner ca 4,00 ctv, 82 briljantslipade diamanter ca 2,40 ctv, ca W-TCa(H-K)/VS-SI, längd 76 cm, vikt 22,5 g, ett fåtal diamanter med skador och nagg, rubiner med nagg.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.