1341 - 1360 av 1 381
1...67686970 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 oktober 2021

Klubbad för

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) figurkomposition akvarell, inramad signerad, bildmotiv 25x33cm, ram något fläckig

325 kr

Utrop: 250 kr

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) figurkomposition akvarell/gouache, inramad signerad, bildmotiv 24,5x27,5cm, smånött ram

325 kr

Utrop: 200 kr

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) figurkomposition gouache, signerad, passepartout samt ram, bildmotiv 13,5x18cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) figurer i utemiljö, gouache, signerad, inramad, bildmotiv 24x27cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) figurer på bänk, gouache, osignerad, inramad, bildmotiv 36,5x50cm, sliten ram

25 kr

Utrop: 250 kr

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) gouache/akvarell, signerad, passepartout samt inramad, bildmotiv 29x39cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Tavla Örjan Wikström (Sverige, Född 1948) figur utomhus, gouache/akvarell, osignerad, inramad, bildmotiv 19x16cm, färgskadad ram

25 kr

Utrop: 150 kr

Objektiv Nikon SWM IF Ø67 snr:249137 AF-S Nikkor 85mm 1:1,8 G med ett motljusskydd och originalkartong

2 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Mobiltelefon Pocophone F1 by Xiaomi modell: M1805E10A 6GB ram 64GB dual sim IMEI:864558046794469 / 864558046794451 med laddare ej original med kartong återställd

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Elektronik Musik

DJ-utrustning Pioneer professional mixer DJM-700 snr:LJMP021356YY från 2012 i hard case. Ej med på visning.

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Jacques Lemans

Armbandsur Jacques Lemans quartz mineralglas modell: 1-1668ZA bredd boett Ø49mm kronograf läderarmband vattentät tål dusch, bad och snorkling i fint skick

Utrop: 700 kr

Spelkonsol Nintendo 3DS snr:SEH114425133 ej funktionstestad saknar laddare bruksslitage

275 kr

Utrop: 100 kr

Spelkonsol Nintendo 3DS snr:SEH114439703 ej funktionstestad saknar laddare bruksslitage med klistermärken

325 kr

Utrop: 100 kr

Spelkonsol Nintendo 3DS gul Pikachu snr:SEF110064299 ej funktionstestad saknar laddare bruksslitage med klistermärken

550 kr

Utrop: 100 kr

Spel till Nintendo 3DS Monkey Ball

25 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Casio

Armbandsur Casio Edifice WR 100m modell:5579 EFV-600 datum vikarmband stål kronograf Ø40mm

300 kr

Utrop: 500 kr

Armbandsur Certina DS manuell med tygarmand repigt glas bruksslitage

325 kr

Utrop: 500 kr

Surfplatta Lenovo yoga tab 3 pro med inbyggd projektor 32GB 16 timmars batteritid nyskick i kartong med laddare snr HAOGDN83

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Laptop, Macbook Air A1466 128Gb SSD 13 tum, Intel Core i5, 1,6GHZ, 8GB, Intel Graphics HD 6000, snr.SC1MRTYYMH3QD med laddare och fodral, återställd lösen 0000

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust ref 16620 stål Ø36mm safirglas automat Romerska siffror, ca 2003, snr: y990584 Jubileelänk med 2 extralänkar, repor på spänne. Smånagg på kanten av glaset. I box ej original

36 500 kr

Utrop: 35 000 kr