1721 - 1740 av 1 741
1...868788 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2021

Klubbad för

Klockor Victorinox

Victorinox, herrur, stål, 43mm, quartz, datum, gummiarmband, referensnr: 241438, serienummer: 110302161, i box

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Certina DS Action, herrur, stål, 43mm, automat, datum, stållänk, referensnr: CO13407A, serienummer: 11BCO657755, i box

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Longines Conquest, herrur, stål, 41mm, quartz, datum, safirglas, stållänk, referensnr: L3.659.4, serienr: 36881909, i box, med extra länkbit och stift

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Ölglas 12st Lasse Åberg, höjd: 22,5cm, ett av glasen har nagg

400 kr

Utrop: 500 kr

Snapsglas 5st Lasse Åberg, höjd: 11cm, ett glas med nagg och spricka

50 kr

Utrop: 75 kr

Fat Gustavsberg Argenta 1196 II, Wilhelm Kåge, 29,5x29,5cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin Upsala-Ekeby, katt, Göran Andersson, höjd: 16cm, lagning vid svans, sprickor i putsen

600 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Upsala-Ekeby, sittande flicka, Mari Simmulsson, höjd: 18cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Fat Upsala-Ekeby , Mari Simmulson, 33x20,5cm, liten nagg på sargen

Utrop: 300 kr

Såssnipa Rörstrand Neptun, Ø9,5cm, höjd: 5cm

Utrop: 150 kr

Karott med lock, Rörstrand, Neptun, Ø16cm, höjd: ca 9cm

Utrop: 200 kr

Fat på fot, Blå måsen, B & G, nr 222, Ø15,5cm, höjd: 5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Mobvoi TicWatch S2, 4GB, armband i silikon, serienr: 2AP42-WG12026, i kartong, med laddaree

Utrop: 600 kr

Tommy Hilfiger TH344, herrur, stål, 41mm, quartz, stållänk, viklås, i ask

550 kr

Utrop: 700 kr

iPhone 11 Pro max, 64GB, Space Grey, IMEI: 352862111688989, med strömsladd, skadad, bruksslitage, återställd

3 700 kr

Utrop: 4 400 kr

Samsung Galaxy XCover Pro, Android 11, 64GB, IMEI: 352032111224173, med laddare (ej original), återställd

3 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ulefone Armor 9, IP68, svart, 128 GB, IMEI: 3567033800633919, lösenkod 1111, med laddare

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Blackview BV9800Pro, 128GB, 6GB RAM, Android 9, IMEI: 352613110113119, med laddare, återställd

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Sony Xperia 1 J9110, grey, 128 GB, IMEI: 354985101469686, återställd, med laddare och audio-sladd, i kartong, bruksslitage

Utrop: 3 800 kr

Nintendo Switch HAC-001, serienr: XAJ70037589607, handkontroll, laddstation, hdmi-kabel, sju spel, i förvaringsväska

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr