1821 - 1835 av 1 835
1...909192 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021

Klubbad för

Sked S830 64,2g längd: 223mm

Utrop: 425 kr

Servettring S830 11,4g, graverad

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 21,4g, med odlade pärlor, graverat, defekt

Utrop: 150 kr

Smörlägg 2st S830 28,7g längd: 5,8cm, höjd: 19mm

Utrop: 200 kr

Brosch oädel metall 7,2g höjd: 41mm, bredd: 35mm, med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr

MacBook 12" A1534, Rose Gold, 8GB, 1,1 GHz Dual-Core Intel Core m3, serienummer:C02RK3MHHQX, i kartong med laddare (bruksslitage), lösenord 1234, återställd

Utrop: 5 400 kr

Elektronik Musik

Hörlurar Beats Solo 3, slitage vid hörselkåpor, bruksslitage, med usb-sladd

Utrop: 550 kr

Klockor Festina

Festina W.R 100m Ø43mm, stål, quartz, datum, bruksslitage, behov av batteribyte, Ref:6834

550 kr

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar 6st Rosenholm S830 99,6g längd: 120mm

Utrop: 700 kr

Kaffesked Olga S830 15,6g längd: 132mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Supkopp S830 29,5g höjd: 59mm

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 94,0g gaffel och sked, Gammal fransk

Utrop: 600 kr

Oidentifierad konstnär, signerad B Hamnbäck, akvarell, fjällmotiv, daterad -67, 23x15,4cm, mått 40x30cm i ram,ej på visning.

375 kr

Utrop: 300 kr

Oidentifierad konstnär, akvarell, Lapporten, 28x18cm, mått: 30*40cm i ram, gulnad passpartout, ej på visning.

325 kr

Utrop: 300 kr

Harry Sahlin (1905-1990), olja på pannå, landskap med bebyggelse, 59,5x48cm, mått 75xca64cm i ram, ej på visning.

Utrop: 700 kr